Sonda Õpilasmalev 2017

Sonda Õpilasmalev 2017

05.07-19.07.2017

Tööaeg: 05.07-19.07.2017 (10 tööpäeva)
Malevlaste arv: kuni 15
Tööaeg: 4 tundi päevas
Tehtavad tööd: heakorratööd Sonda valla ja naaberomavalitsuste piires


Ootame Sind, kui:
- oled 13-17 aastane;
- oled Sonda valla elanik;
- esitad õigeaegselt vormikohase avalduse, CV, lapsevanema nõusoleku vormi
- oled töökas, sõbralik ja oskad arvestada kaaslastega.

Malevlase töötasu: brutotasu 3 eurot tund, sõlmitakse leping, töötundide üle peavad arvestust malevakasvatajad, töötasu kantakse pangaarvele. Malevlased ööbivad kodus. Ohutuse tagamine: rühmal on olemas esmaabivahendid, töökindad. Lapsevanemal tuleb arvestada noore tööle lubamisel puukentsefaliidi ohuga. Lapsevanem tagab oma lapsele ilmastikust tulenevalt sobilikud tööriided, sh iga ilmaga on kohustuslik peakate ning kinnised jalanõud. Malevasse kandideerides kaasneb kohustus osavõtt maleva ühistest ettevõtmistest.

Malevasse kandideerimiseks vajalik esitada avaldus, CV ja lapsevanema nõusoleku vorm, mis on saadaval Sonda noortetoas / Sonda Nooruse Facebooki grupis ja Sonda valla koduleheküljel.
Kandideerimiseks vajalikke dokumente saab esitada e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või lahtioleku aegadel Sonda noortekasse kuni 13.juunini.

Malevlaste lõplik nimekiri kinnitatakse 14.juunil 2017.

NB! 26.juunil, kell 13.00 Sonda rahvamajas Sonda Õpilasmaleva töötaja sissejuhatav juhendamine, töökorraldus reeglite tutvustamine, tööohutusalane väljaõpe ning töötaja iseseisvale tööle lubamine! Kõikidele malevlastele kohustuslik.

Maleva avaldus ja lapsevanema nõusolek

Töötasuavaldus

Get Adobe Flash player