Ühinemislepingu avalikustamine

Lüganuse ja Sonda valla ning Kiviõli linna
ühinemislepingu avalikustamine

Sonda Vallavolikogu 03.10.2016 otsusega nr 21/2 on Lüganuse valla ja Sonda valla ning Kiviõli linna ühinemislepingu projekt suunatud perioodil 04. oktoober - 25. oktoober 2016 avalikule väljapanekule.

Lüganuse valla ja Sonda valla ning Kiviõli linna ühinemislepingu projekt (doc)

Lisa 1. Seletuskiri Lüganuse valla, Sonda valla ja Kiviõli linna ühinemislepingule (docx)
Lisa 2. Ühineva omavalitsusüksuse kaart mõõtkavas 1:50 000 (jpg)
Lisa 3. Prioriteetsete investeeringute kava 2017-2020 (xlsx)
Lisa 4. Üleminekuperioodi tegevus- ja ajakava (docx)
Lisa 5. Lüganuse valla 2015. aasta auditeeritud majandusaasta aruanne (bdoc)
Lisa 6. Sonda valla 2015. aasta auditeeritud majandusaasta aruanne (bdoc)
Lisa 7. Kiviõli linna 2015. aasta auditeeritud majandusaasta aruanne (bdoc)

Avalik väljapanek toimub paberkandjal Sonda Vallavalitsuses ja Sonda Valla Raamatukogus ning digitaalselt Sonda valla veebilehel www.sonda.ee

Ettepanekud ja vastuväited esitada kirjalikult hiljemalt 25. oktoobril 2016 Sonda Vallavalitsusele aadressil Lembitu tn 9, Sonda alevik, Sonda vald 43001 või e-posti aadressilSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

NB! Ühinemislepingu projektis ei ole kajastatud uue ühinenud valla nime. Ühinevate omavalitsuste volikogude otsusel selgitatakse uue valla nimi välja salajasel hääletusel kõikide omavalitsuste volikogude istungil, mis toimib 27.10.2016. Hääletustulemused selgitatakse välja väljatöötatud metoodika alusel, s t  iga omavalitsuse volikogu liikmete hääled kogutakse kokku ning need kaalutakse võrdsetesse proportsioonidesse, kus iga omavalitsuse volikogu liikmete häälte summaarne osakaal on 33,33%. Koefitsendid on: Kiviõli linnavolikogu liikmel - 0,80, Lüganuse vallavolikogu liikmel - 0,91 ja Sonda vallavolikogu liikmel - 1,52. Uue valla nimeks osutub nimi, mis on saanud kaalumise järgselt rohkem poolthääli.

Kiviõli linna, Lüganuse valla ja Sonda valla ühinemisläbirääkimiste avalik veebileht asub SIIN

Get Adobe Flash player